Proces zamówień medali i strojów sportowych na zamówienie

Przygotowaliśmy dla Państwa krótki przewodnik, który w pełni wyjaśnia cały proces zamówienia i pomoże Ci zaoszczędzić czas, przyspieszając realizacje zamówienia.

 

Nasz nowoczesny park maszynowy umożliwia nam realizację wielu zróżnicowanych rodzajów medali i rodzajów koszulek i strojó sporotwych. Możemy przygotować dla Ciebie medale odlewane, medale z pleksi, medale drewniane, czy koszulki piłkarskie, stroje siatkarskie, koszulki siatkarskie, koszykarskie. Na tym etapie określ również ile sztuk medali lub strojów potrzebujesz. Realizujemy zamówienia już od 1 sztuki!

 

Napisz jakiego kształt ma mieć medal, jaki ma mieć kolor, jakiej ma być grubości, wielkośći z jakiego tworzywa ma być wykonany?  Czy ma być odlewany, tłoczony czy grawerowany? Jeśli masz jakieś pytanie prosimy zadzwoń telefon +48 22 102 1914

 

Mając ustalone swoje preferencje co do rodzaju projektu, ilości sztuk oraz pomysł na wzór lub jego projekt napisz do nas maila i poczekaj na wycenę.  Wycena zostanie przesłan mailem w ciągu 24 godzin.  Po akceptacji wyceny rozpoczniemy proces przygotowania wizualizacji.

 

Po otrzymaniu wpłaty zaliczki, rozpoczniemy proces przygotowania wizualizacji.

 

 

Kolejnym krokiem jest przygotowanie wizualizacji medalu. Graficy  4SMART przygotują dla Państwa wizualizację projektu gotowego do wykonania uwzględniając przy tym wszystkie Twoje uwagi oraz sugestie co do jego wyglądu.

Ostateczny projekt będzie odzwierciedlał gotowy produkt. Jeżeli w trakcie prac do projektu wprowadzone zostaną znaczące zmiany (np. zmieni się jego rozmiar)  wstępna wycena może ulec zmianie. Do realizacji zamówienia przechodzimy po akceptacji gotowego projektu oraz ustaleniu szczegółów dotyczących płatności.

 

 

W zależności od rodzaju produktów i ich ilości, a także historii wcześniejszych zamówień umożliwiamy płatności za zamówienie w następujący sposób przedpłaty lub wpłaty zadatku.

 

Jeżeli akceptujesz ostateczny projekt oraz wycenę i dokonałeś płantości możemy rozpocząć realizację zamówienie. Prześlij nam swoje dane, na które mamy wystawić fakturę oraz adres do wysyłki i telefon kontaktowy. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w ustalonym terminie oraz dostarczone przesyłką kurierską na wskazany adres.

W razie pytan, proszę zadzwoń +48 22 102 1914

 

W przypadku zainteresowania ofertą 4SMART, serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem poczta@4smart.pl

Aby ułatwić i jednocześnie przyspieszyć odpowiedź na Państwa zapytanie, prosimy o uwzględnienie w zapytaniu poniższych informacji:

Dodatkowo, informacja o przeznaczonych środkach na realizację danego zamówienia umożliwi nam dopasowanie metod oraz technik znakowania a także dobór odpowiedniego cenowo artykułu podstawowego.

W czasie zapytań ofertowych prosimy o pozostawienie numeru kontaktowego w celu łatwiejszego i szybszego kontaktu.