Kubki z nadrukiem, filiżanki reklamowe z logo firmy 

    

 

 

Spółdzielnia Socjalna 4SMART to nie tylko producent strojów sportowych i producent gadżetów. Wśród naszych propozycji ważną pozycję znajduje również porcelana oraz sztuczna porcelana - fajans. Oferujemy Klientom produkty z porcelany, w tym kubki z porcelany z nadrkukiem oraz filiżanki reklamowe z logo firmy z porcelany. W naszej ofercie są nie tylko produkty z porcelany, ale również wykonane z wysokiej jakości sztucznej porcelany, określanej jako fajans.

 

Kubki z porcelany, czy też filiżanki z nadrukiem mogą być wspaniałym prezentem, a także idealnym uzupełnieniem spożywanej kawy lub herbaty dla każdego z nas. Zależnie od koncepcji Klienta produkty z porcelany mogą mieć tradycyjny lub nowoczesny wygląd. Realizujemy i doradzamy też w sprawie oryginalnych form projektowych.

4SMART oferuje produkty z porcelany dla Klientów indywidualnych, instytucjonalnych oraz firm. Dzięki współpracy z nami to może być porcelana Waszych marzeń.

W ofercie produkty z porcelany na każdą kieszeń. W razie pytań prosimy o telefon (+48) 663 644 644, (+48) 661 644 644  Zadzwoń po rabat.