Dla każdego piłkarza ręcznego mecz powinien być świętem, czymś na co czeka się cały czas od poprzedniego meczu. Dlatego w trosce o to by piłkarze odczuwali atmosferę święta szczypiorniaka i świetnie prezentowali się na hali sportowej oferujemy najlepszą jakość oraz dowolność wyglądu strojów dla juniorów jak i tych przeznaczonych dla seniorów. Technologia Coolmax kompletów sportowych Freestyle oraz Full Freestyle jest w stanie zadowolić najbardziej wymagających klientów, oferujemy możliwość zrobienia indywidualnych projektów strojów do piłki ręcznej, dzięki czemu mogą Państwo posiąść wymarzony strój dla swojej drużyny.

 

 

Podobają Ci się stroje takich drużyn jak Paris Saint Germain, Montpellier, FC Barcelona lub PGE Vive Kielce? Zgłoś się do Nas i stwórz trykot na miarę takich właśnie drużyn! Może to być edycja istniejącego już projektu, stylowa replika lub Twój własny pomysł. Stroje Freestyle oraz Full Freestyle dają możliwość stworzenia niepowtarzalnego kompletu strojów, dzięki możliwości doboru kolorów z całej palety barw oraz braku ograniczeń w tworzeniu ilustracji, kształtów, wzorów. Ilość nadruków nie gra roli, można nakładać dowolnie dużo nadruków, cena pozostaje zawsze ta sama. W każdej chwili możesz domówić u nas zamawianie wcześniej komplety, otrzymując dokładnie ten sam wzór, dzięki temu, że Twój projekt jest u nas archiwizowany.

 

 

Oferujemy stroje zarówno dla drużyn seniorskich jak juniorów i dzieci, jeśli prowadzisz drużynę szczypiornistów w profesjonalnej akademii czy klubie, lub sekcję piłki ręcznej w szkole to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Profesjonalne stroje z własnym niepowtarzalnym projektem niewątpliwie wzbudzą podziw oraz wyróżnią się na wszelkiego rodzaju turniejach czy imprezach sportowych. Z pewnością też osoby tworzące kluby i zrzeszające inne osoby do aktywności fizycznej spotykają się z problemem wybrakowania sprzętu, zepsuciem. Komplety piłkarskie Freestyle oraz Full Freestyle dają gwarancję iż ten problem znika z listy problemów, to wygodne rozwiązanie dla wszystkich uczestników aktywnie uprawiających sport.  

 

Zamów komplet dla swojej drużyny i ciesz się radością z uprawiania sportu!

 

Komplet Freestyle - 99zł (koszulka +spodenki)

 

W technologii Freestyle istnieje możliwość kompletnie dowolnego zaprojektowania wyglądu koszulki, do kompletu dołączane są spodenki w jednolitym kolorze, na których istnieje możliwość naniesienia nadruku numeru oraz herbu klubu.

 

Komplet Full Freestyle – 119 zł (koszulka + spodenki)

 

 

Stroje Full Freestyle to najwyższa jakość oraz możliwość zaprojektowania całego stroju, gdyż w tej technologii dowolność nadruków dotyczy także spodenek, nie ma jakichkolwiek dodatkowych opłat związanych z kolorem czy rodzajem nadruków, cena jest zawsze taka sama niezależnie od projektu!

Czas realizacji zamówienia od momentu przesłania wizualizacji:

 

5-10 dni roboczych

 

Projekty, załączniki oraz wytyczne do wykonania projektu proszę wysyłać na adres:

bartosz.bundyra@4smart.pl

mateusz.ciezar@4smart.pl

 

Zachęcamy do kontaktu, w razie pytań prosimy o telefon :

(+48) 22 102 1955

(+48) 724 720 720

(+48) 725 720 720