Statuetki szklane | trofea szklane | grawerowanie w szkle 

 

4SMART zapewnia statuetki szklane i trofea szklane na najwyższym poziomie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić grawerowanie w szkle lub zrealizować projekty na zamówienie, zgodnie z potrzebami Klientów.

Klient może takimi artykułami jak szklane medale, czy też szklane puchary wyróżnić uczestników imprez sportowych. Szklane projekty na zamówienie oraz grawerowanie w szkle umożliwiają stworzenie spersonalizowanej nagrody, czy też prezentu, zależnie od projektu Zamawiającego.

Trofea szklane cechuje nie tylko możliwość dostosowania wykonania do wymogów Klienta, ale również estetyka, oryginalne kształty oraz szeroka gama kolorów. Dzięki temu szkło na zamówienie może robić imponujące wrażenie.

Wykonujemy grawerowanie we szkle, nadruk na szkle, wypełniane farbą, grawerowanie 3D, laser. Mamy ofertę) na każdą kieszeń. W razie pytań prosimy o telefon 669-644-644. Zadzwoń po rabat.

 

        

 

Statuetki szklane produkowane przez sklep to: medale szklane, dyplomy szklane, statuetki szklane, puchary szklane. Na zamówienie Klienta wykonujemy grawerowanie we szkle, nadruk na szkle, wypełniane farbą, grawerowanie 3D, laser. Produkcja trofeów szklanych to tylko 48h w przypdku odbioru osobistego, w przypadku wysyłki 72h.


Pamiętaj kupując w naszym sklepie trofea sportowe: puchary, medale, statuetki wspierasz organizacje OPP, zysk w całości przeznaczoany jest na pomoc osobom wykluczonym społecznie. Kluby Sportowe i Stowarzyszenia, które zrobią zakupy w  SklepZPucharami.PL otrzymają dodatkowo zwrot 20% wartości zakupów w gotówce na działalność statutowa stowarzyszenia, klubu.

  

          

 

 

Trofea szklane dostępne w sklepie wykonywane są na indywidualne zamówienie, istnieje możliwość grawerowanie, nadruku, wypełnienia farbą, grawerowanie 3 D. Statuetki szklane to idealny prezent dla biznesu.