Statuetki szklane, trofea szklane,  grawerowanie w szkle 

 

4SMART zapewnia statuetki szklane i trofea szklane na najwyższym poziomie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić grawerowanie w szkle lub zrealizować projekty na zamówienie, zgodnie z potrzebami Klientów. Pełen asortyment blisko 1000 wzorów szkieł dostępny na stronie https://pucharowo.pl/szklane-statuetki

Klient może takimi artykułami jak szklane medale, czy też szklane puchary wyróżnić uczestników imprez sportowych. Szklane projekty na zamówienie oraz grawerowanie w szkle umożliwiają stworzenie spersonalizowanej nagrody, czy też prezentu, zależnie od projektu Zamawiającego.

Trofea szklane cechuje nie tylko możliwość dostosowania wykonania do wymogów Klienta, ale również estetyka, oryginalne kształty oraz szeroka gama kolorów. Dzięki temu szkło na zamówienie może robić imponujące wrażenie.

Wykonujemy grawerowanie we szkle, nadruk na szkle, wypełniane farbą, grawerowanie 3D, laser. Mamy ofertę) na każdą kieszeń. W razie pytań prosimy o telefon (+48) 669 644 644. Zadzwoń po rabat.

 

        

 

Statuetki szklane produkowane przez sklep to: medale szklane, dyplomy szklane, statuetki szklane, puchary szklane. Na zamówienie Klienta wykonujemy grawerowanie we szkle, nadruk na szkle, wypełniane farbą, grawerowanie 3D, laser. Produkcja trofeów szklanych to tylko 48h w przypdku odbioru osobistego, w przypadku wysyłki 72h.


Pamiętaj kupując w naszym sklepie trofea sportowe: puchary, medale, statuetki wspierasz organizacje OPP, zysk w całości przeznaczoany jest na pomoc osobom wykluczonym społecznie. Kluby Sportowe i Stowarzyszenia, które zrobią zakupy w  SklepZPucharami.PL otrzymają dodatkowo zwrot 20% wartości zakupów w gotówce na działalność statutowa stowarzyszenia, klubu.

  

          

 

 

Trofea szklane dostępne w sklepie wykonywane są na indywidualne zamówienie, istnieje możliwość grawerowanie, nadruku, wypełnienia farbą, grawerowanie 3 D. Statuetki szklane to idealny prezent dla biznesu. Dostępne w naszej ofercie szklane trofea odznaczają się eleganckim, bardzo prestiżowym wyglądem. Wykonane są z mocnych, odpowiednio przygotowanych tafli, dzięki czemu pięknie się prezentują i można w bezpieczny sposób nanieść nadruk lub wykonać grawer i uzupełnić zagłębienia farbą. Produkty wykonujemy na zamówienie – indywidualnie dopasowując do potrzeby, okoliczności i oczekiwań inwestora.

Przygotowujemy trofea szklane na zamówienie nadając im zróżnicowane kształty, nawiązujące do eleganckich i nowoczesnych form. Wykonujemy statuetki na zlecenie głównie klientów biznesowych. Wykonane przez nas przedmioty, odpowiednio spersonalizowane mogą być atrakcyjnym upamiętnieniem wyjątkowych sukcesów sprzedażowych czy stylową pamiątką jubileuszu założenia firmy. Przedmioty zaopatrujemy w solidne podstawki, podtrzymujące całą konstrukcję.