Statuetki odlewane

Nasza spółdzielnia socjalna ma w swojej ofercie produkowanie wyjątkowych figur wykonanych z metalu. Statuetki odlewane będą świetną pamiątką po spotkaniach firmowych czy konkursach szkolnych i sportowych. Figurki świetnie sprawdzą się jako m.in.:


Tabliczki dołączane do statuetek odlewanych odpowiednio personalizujemy w razie potrzeby. Mamy także możliwość wykonania różnokolorowych statuetek odlewanych – od srebrnych, po złote i brązowe, z elementami w rozmaitych barwach – czerwonym, białym, czarnym czy żółtym.

Statuetki odlewane wykonujemy z dbałością o wszelkie szczegóły i przykładamy wszelkich starań, by były najwyższej jakości i nie miały żadnych defektów i odkształceń. Przed oddaniem produktów Klientom, figurki są kompleksowo sprawdzane, a następnie pokrywane warstwą galwaniczną, pełniącą funkcję ozdobną i ochronną. Do produkcji używamy jedynie najlepszych metali, dzięki czemu mamy pewność o trwałości produktów.

Nasza usługa dotycząca statuetek odlewanych nie ma w zasadzie ograniczeń - możemy również wykonać autorski projekt Klienta, o oryginalnych, ciekawych kształtach. Jeśli zainteresowała Ciebie nasza oferta, skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz odpowiednio doradzimy i pomożemy.

 

 

statuetki odlewane odlewy sportowe trofea sportowe statuetki sportowe statuetki golf odlewy golf statuetki różne