Dyplomy okolicznościowe na zamówienie: szklane, drewniane, papierowe

 

Klasycznym rozwiązaniem na upamiętnienie ważnego wydarzenia, udziału w szkoleniu, czy wyróżnienia w plebiscycie są dyplomy okolicznościowe. Przygotowujemy je na zamówienie, dostosowując odpowiednio formę i materiał, a przede wszystkim treść. W przypadku tych przedmiotów personalizacja ma ogromne znaczenie, ponieważ tekst stanowi integralną część każdego dyplomu okolicznościowego. Nanosimy na powierzchnię informacje takie jak kto, komu oraz co przyznaje. Może więc być to stylowa nagroda podczas gali biznesu czy okolicznościowy upominek dla pracownika np. z okazji 10-lecia pracy.

 

Jakie rozwiązania możemy zaproponować?

 

Wykonujemy oryginalne dyplomy szklane i drewniane odznaczające się ciekawą, niekonwencjonalną formą. Zastosowany materiał jest odporny na szereg szkodliwych czynników, np. na zalanie, zabrudzenie, czy wyblaknięcie. Na zamówienie Klienta wykonujemy grawerowanie we szkle, nadruk na szkle, wypełnienie farbą, grawerowanie 3D, laser, nadruk oraz grawerowanie w metalu i drewnie. Ponadto możemy zaproponować dyplomy papierowe, które oprawione w eleganckie, stylowe ramy będą efektownie prezentowały się na ścianie gabinetu.

 

Wykonując wyróżnienia dbamy o precyzję. Nawet najdrobniejsze szczegóły są oddane wiernie z projektem, przy czym pracujemy na naszych wzorach lub na bazie przekazanych nam projektów. Przypominamy, że kupując w naszym sklepie trofea sportowe (puchary, medale, statuetki wspierasz organizacje OPP) zysk w całości przeznaczony jest na pomoc osobom wykluczonym społecznie. Kluby Sportowe i Stowarzyszenia, które zrobią zakupy w Sklepie Online Pucharowo.PL otrzymają dodatkowo zwrot 20% wartości zakupów w gotówce na działalność statutową stowarzyszenia, klubu.

 

Zachęcamy do kontaktu, w razie pytań prosimy o telefon (+48) 22 102 1977 (+48) 661 644 644, (+48) 663 644 644, (+48) 669 644 644 Zadzwoń po rabat.