Chrześcijańskie koszulki religijne damskie męskie i dla dzieci. Nowe wzory, modny krój koszulek, niebanalne nadruki. Świadectwo wiary i dobry pomysł na upominek dla osoby religijnej i pragnącej świadczyć o Bogu oraz ewangelizować.

 

Już od najdawniejszych czasów sztuka szła w parze z wiarą. Najznamienitsi artyści, malarze czy rzeźbiarze, tworzyli przepiękne dzieła nie tylko upiększając nasz świat ale również traktując to jako przejaw głębokiej wiary.

 

Podążając ścieżką wyznaczoną przez Sługę Bożego, Świętego Jana Pawła II, my również pragniemy włączyć się w dzieło Nowej Ewangelizacji, oferując namiastkę artystycznych dzieł z chrześcijańskim przesłaniem. Zgodnie ze słowami Świętego Jana Pawła II pragniemy zobrazować i przekazać światu to, co niewidzialne dla oczu, co w dzisiejszym świecie, pełnym zła i sztuczności, stanowi namiastkę dobra, prawdy, piękna i cnoty chrześcijańskiej. Wierzymy, że właśnie takie małe rzeczy są podstawą świadomości chrześcijańskiej.

 

Naszą misją jest tworzenie dzieł, niosących odpowiedzi na najważniejsze pytania nurtujące ludzkość. Ważnym elementem jest dla nas nowa estetyka w kościele jaką oferuję Droga Neokatechumenalna  Pragniemy każdą koszulką, kubkiem czy najmniejszym breloczkiem przypominać, że BÓG był, jest i zawsze będzie i nie zmienią tego ideologie ani odkrycia. Jak powiedział Św. Augustyn: Niespokojna dusza człowieka dopóki nie spocznie w Tobie mój Boże jest dla nas wyznacznikiem powinności. Powinności mającej na celu rozgłaszanie wszem i wobec, że to czego w życiu szukamy i potrzebujemy odnajdziemy, zawsze i tylko, w Bogu.

 

 

„Sztuka jest ze swej natury swoistym wezwaniem do otwarcia się na Tajemnicę... Aby głosić orędzie, które powierzył mu Chrystus, Kościół potrzebuje sztuki. Musi bowiem sprawiać, aby rzeczywistość duchowa, niewidzialna, Boża, stawała się postrzegalna, a nawet w miarę możliwości pociągająca…” Św. Jan Paweł II, List do Artystów”

 

Strona w trakcie budowy, zaprszamy do sklepu https://jp2.sklep.pl/14-Koszulki-religijne-Maryja-Jezus