Gadżety reklamowe, kubki z nadrukami, bryloki i bryloczki

 

Jesteśmy producentem i dystrybutorem różnego rodzaju gadżetów reklamowych. Oferujemy naszym Klientom bardzo szeroki asortyment wysokiej jakości w tym: gadżety reklamowe takie jak: kubki z nadrukami, długopisy, pinsy, znaczniki, zawieszki, puzzle, zegary, ramki itd.. Świadczymy usługi związane z wyrobem gadżetów, w tym gadżetów reklamowych z różnego rodzaju tworzyw. Nasza oferta dostosowana jest zarówno do potrzeb dużych firm, jak i Klientów indywidualnych. Pełen asortyment dostępnych gadżetów reklamowych znajdą Państwo w naszym sklepie Pucharowo.PL

 

Pracujemy w technice odlewania odśrodkowego, galwanizacji, basemetalu, czy emaliowania, wykonujemy też nadruki na szkle, porcelanie w materiale. Posiadamy własne zaplecze maszynowe, dzięki czemu gadżety reklamowe, gadżety i prezenty wykonywane są szybko i profesjonalnie. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo m.in.: pinsy, kubki porcelanowe, kubki i filiżanki reklamowe, nadruki na gadżetach, breloki, smycze oraz inne popularne drobiazgi.

Nasze gadżety i prezenty oraz gadżety reklamowe mogą pomóc firmom w kreowaniu pozytywnego wizerunku lub być niezapomnianym prezentem dla bliskiej osoby. Mamy ofertę na każdą kieszeń. W razie pytań prosimy o telefon 663-644-644. Zadzwoń po rabat. 

Agencja Reklamowa 4SMART od klikunastu lat zajmujemy się profesjonalną produkcją gadżetów reklamowych wyrobów z różnegor rodzaju tworzyw: metali, porcelany, a w szczególności gadżetów reklamowych i okolicznościowych odlewanych. Pracujemy w technologii odlewania odśrodkowego i posiadamy własne zaplecze maszynowe. Obsługujemy zarówno duże firmy jak i klientów indywidualnych.

Serdecznie zapraszamy składać zamówienia!

 

              

 

Wycena gadżetów reklamowych

W przypadku zainteresowania ofertą 4Smart, serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem poczta@4smart.pl

Aby ułatwić i jednocześnie przyspieszyć odpowiedź na Państwa zapytanie, prosimy o uwzględnienie w zapytaniu poniższych informacji:

Dodatkowo, informacja o przeznaczonych środkach na realizację danego zamówienia umożliwi nam dopasowanie metod oraz technik znakowania a także dobór odpowiedniego cenowo artykułu podstawowego.

W czasie zapytań ofertowych prosimy o pozostawienie numeru kontaktowego w celu łatwiejszego i szybszego kontaktu.

 

Porcelana 

Spółdzielnia Socjalna 4SMART to nie tylko producent strojów sportowych i producent gadżetów. Wśród naszych propozycji ważną pozycję znajduje również porcelana oraz sztuczna porcelana - fajans. Oferujemy Klientom produkty z porcelany, w tym kubki z porcelany oraz filiżanki z porcelany. W naszej ofercie są nie tylko produkty z porcelany, ale również wykonane z wysokiej jakości sztucznej porcelany, określanej jako fajans.

 

Kubki z porcelany, czy też filiżanki z porcelany mogą być wspaniałym prezentem, a także idealnym uzupełnieniem spożywanej kawy lub herbaty dla każdego z nas. Zależnie od koncepcji Klienta produkty z porcelany mogą mieć tradycyjny lub nowoczesny wygląd. Realizujemy i doradzamy też w sprawie oryginalnych form projektowych.