Grawerowanie - Subligraw

 

Personalizacja nadaje przedmiotom osobistego charakteru. Właśnie dlatego odgrywa ważną rolę w przypadku trofeów, medali, pucharów oraz innego rodzaju wyróżnień, uzyskanych w zawodach, konkursach. Pozwala na wprowadzenie napisu, który będzie informował o tym, czy np. puchar został przyznany za wyniki sportowe, czy też za osiągnięcia naukowe. Idealnie do tego celu nadaje się grawerowanie, za pomocą którego można nanieść imię i nazwisko laureata, informację za co została przyznana i wiele innych elementów.

Jak wykonuje się grawer?

Wykonujemy go dwoma technikami z wykorzystaniem najnowocześniejszego mobilnego urządzenia laserowego. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom, które zostały zastosowane w tym sprzęcie, możemy dobrać parametry tak, aby napis był czytelny, niezależnie od stopu metalu czy rodzaju szkła, z którego wykonany jest sam medal oraz samego koloru medalu. Istniej możliwość wykonania grawera 3D w szkle lub metalu.

Ponadto możemy wykonać tabliczki metalowe do wklejenia w odpowiednie pole, np. na postumencie pucharu czy statuetki. Takie tabliczki można samodzielnie przykleić. Nie ma wówczas konieczności przesyłania czy przywożenia do nas medalu. Możemy również wykonać grawer bezpośrednio na medalu lub innej formie wyróżnienia – prosimy wówczas o przesłanie nam produktów. Jeżeli jeszcze nie dokonaliście zakupu, możecie wybrać model z naszej oferty i zlecić od razu personalizację. Istnieje możliwość subligrawu na tabliczkach metalowych sublimacyjnych, ta technika pozwala uzyskać kolory HD.