Nadruki na odzieży, nadruki na kubkach, nadruki na szkle, pełna sublimacja

4SMART oferuje nadruki na odzieży np. nadruki na koszulkach, nadruki na medalach, nadruki na szkle i plastiku np. nadruki na kubkach. Dzięki naszej ofercie Klient może wcielić w życie swój projekt bez ograniczeń związanych z kolorami czy kształtem projektu.

Ulubiony cytat, fragment piosenki, popularny tekst z internetu, czy urodziny kogoś znajomego... Wystarczy skontaktować się z nami i pomysły Klientów zostaną zrealizowane jako unikalne nadruki na odzieży, okazjonalne nadruki na medalach, czy też piękne lub zabawne nadruki na szkle.   

Dzięki współpracy z nami nawet amatorski zespół może wyglądać jak uczestnik Ligi Mistrzów. Nasze nadruki na odzieży oraz nadruki na szkle i plastiku mogą pomóc firmom w kreowaniu pozytywnego wizerunku lub być niezapomnianym prezentem dla bliskiej osoby. Mamy ofertę na każdą kieszeń. W razie pytań prosimy o telefon 663-644-644. Zadzwoń po rabat. 

4SMART wykonuje różne rodzaje nadruków, ceny za nadruk w zależności od potrzeby i budżetu jakim Państwo dysponują. Wykonujemy nadruki bezpośrednio w tkaninie, czy na tkaninie, kolorystyka i kształ jest nie ograniczona. Ceny nadruków na strojach sportowych, zaczynają się już od kilkudziesięciu groszy. Poniżej przedstawiamy różne rodzaje nadruków na odzieży.

 

Różnorodność technologii nadruku

Naszym Klientom oferujemy szeroki wachlarz technologii nanoszenia nadruków. Przy pojedynczych zamówieniach najlepszy stosunek jakości do ceny ma druk cyfrowy (przy wielokolorowych grafikach), wykorzystanie folii flock i flex lub w przypadku poliestru również sublimacja. Na realizację większych zamówień proponujemy sitodruk lub w przypadku strojów sportowych i skomplikowanych projektów także sublimację. Powyższe technologie nadruków mają swoje wady i zalety.

 

OFERTA DLA SIŁOWNI I KLUBÓW FITNESS      -            OFERT DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

 

 

 

Sitodruk - król dużych zamówień

Sitodruk jest najczęściej wykorzystywaną technologią nanoszenia nadruków przy zamówieniach większych ilości. Charakteryzuje się nieograniczonymi możliwościami nanoszenia kolorów na każdy rodzaj tkaniny, z dużą dokładnością odwzorowania projektu. Jest trwały, odporny na zniszczenia i elastyczny, dzięki czemu rozciąga się wraz z koszulką. Sitodruk jest technologią nadruku najbardziej opłacalną w przypadku dużych zamówień. Ma wiele, zasadniczych zalet takich jak np. dokładne odwzorowanie projektu, powtarzalność nadruków, wytrzymałość i trwałość. Sitodrukiem realizujemy zarówno nadruki na koszulkach małe, jak np. herby czy loga, jak również duże, zajmujące format A4 lub A3.

 

 

Ceny netto. W cenę wliczone są nadruki oraz pakowanie w jednostkowe woreczki. Ceny do 50 sztuk są niezmienne, zarówno dla 10 sztuk jak i dla 50. Pozostałe ceny to ceny jednostkowe. Do powyższych cen należy doliczyć koszty przygotowalni, 50 zł netto za kolor - opłata jednorazowa. Nadruki na materiale Klienta +20% całkowitych kosztów. Ekspres (do 5 dni roboczych) +30% całkowitych kosztów. Nietypowy materiał (np. pościele, kołdry, torby, plecaki) - wycena ustalana indywidualnie. Standardowy czas realizacji - do 14 dni roboczych. Do kosztów należy doliczyć przesyłkę - 15,25 zł netto za karton (w kartonie mieści się 100 koszulek).

 

od 1 do 50 sztuk *

1 kolor

2 kolory

3 kolory

4 kolory

biały materiał

120 zł netto

160 zł netto

200 zł netto

250 zł netto

kolorowy materiał

140 zł netto

190 zł netto

250 zł netto

310 zł netto

od 51 do 100 sztuk

1 kolor

2 kolory

3 kolory

4 kolory

biały materiał

2.6 zł netto

3.0 zł netto

3.6 zł netto

4.3 zł netto

kolorowy materiał

2.7 zł netto

3.3 zł netto

4.0 zł netto

4.7 zł netto

od 101 do 500 sztuk

1 kolor

2 kolory

3 kolory

4 kolory

biały materiał

2.0 zł netto

2.7 zł netto

3.4 zł netto

4.1 zł netto

kolorowy materiał

2.5 zł netto

3.2 zł netto

3.9 zł netto

4.6 zł netto

od 501 do 1000 sztuk

1 kolor

2 kolory

3 kolory

4 kolory

biały materiał

1.9 zł netto

2.5 zł netto

3.1 zł netto

3.7 zł netto

kolorowy materiał

2.4 zł netto

3.1 zł netto

3.8 zł netto

4.5 zł netto

od 1001 do 2500 sztuk

1 kolor

2 kolory

3 kolory

4 kolory

biały materiał

1.8 zł netto

2.3 zł netto

2.8 zł netto

3.3 zł netto

kolorowy materiał

2.2 zł netto

2.8 zł netto

3.4 zł netto

4.0 zł netto

2500 lub więcej

1 kolor

2 kolory

3 kolory

4 kolory

biały materiał

1.7 zł netto

2.2 zł netto

2.7 zł netto

3.2 zł netto

                   kolorowy materiał                    

  2.1 zł netto  

  2.7 zł netto  

   3.3 zł netto  

  3.9 zł netto  

 

Sublimacja, pełna sublimacja - zero ograniczeń - Freestyle

Sublimacja to najbardziej precyzyjna technologia nadruku, dokładnie odwzorowująca kolorystykę projektu i zachowująca dbałość o najmniejsze szczegóły. Nadruk sublimacyjny staje się integralną częścią tkaniny, jest więc niewyczuwalny i nie zmienia struktury koszulki. Posiada jednak pewne ograniczenia, jak możliwość nanoszenia wyłącznie na tkaniny zawierające poliester. Sublimację można wykonać wyłącznie nanosząc ciemniejsze barwy na jaśniejszą tkaninę.Nadruki sublimacyjne nie zwiększają ciężaru materiału, nie są wyczuwalne ani podatne na jakiekolwiek uszkodzenia.
Pełna sublimacja freestyle to stroje sportowe tworzone od postaw. Nadruki na zamawianej odzieży wykonywane są na wykrojach, dzięki czemu nie ma żadnych ograniczeń przy projektowaniu. Potrzeba piłkarski strój Spider-mana? Nie ma problemu. Wojskowa drużyna siatkówki potrzebuje stroje siatkarskie moro? Żaden problem. A może potrzebna jest jedna koszulka dla biegacza, który przygotowuje się do maratonu i potrzebuje miejsca na logotypy sponsorów? To również możemy wykonać. Przyjmujemy nawet małe zamówienia. Jesteśmy elastyczni. Dzięki specjalnie dobranemu parkowi maszyn jesteśmy przygotowani do wykonania zarówno dużych zleceń jak i pojedynczych prac. Pełna sublimacja może okazać się dużo tańsza niż oddzielne zamawianie strojów i nadruków, szczególnie jeśli jest ich dużo. Komplet 15 strojów w pełnej sublimacji jesteśmy w stanie zrealizować w 7 dni roboczych!

Komplety sportowe Freestyle - dowolny projekt koszulki, jednolite spodenki - 99 zł brutto
Komplety sportowe Full Freestyle - dowolny projekt koszulki, dowolny projekt spodenek - 119 zł brutto
Koszulka sportowa Freestyle - dowolny projekt koszulki, krótki rękaw 75 zł brutto, długi rękaw 85 zł brutto
Spodenki sportowe - jednolity kolor 25 zł brutto, dowolny projekt spodenek 35 zł brutto
Komplet bramkarski Freestyle - dowolny projekt bluzy, jednolite spodnie - krótkie spodnie 129 zł brutto, długie spodnie 149 zł brutto
Komplet bramkarski Full Freestyle - dowolny projekt bluzy i spodni - krótkie spodnie 135 zł brutto, długie spodnie 159 zł brutto
Bluza bramkarska Freestyle - dowolny projekt bluzy 99 zł brutto
 

 

Nadruki z wykorzystaniem folii flock i flex

Folia flock/fleks jest najczęściej wykorzystywaną technologią przy nadrukach sportowych (nazwiska, numery) oraz jednokolorowych grafikach przy zamówieniach niedużych ilości (do ok. 50 sztuk). Zastosowanie folii wysokiej jakości cechuje się wysoką wytrzymałością, gdyż folia ta jest odporna na rozdarcia i elastyczna. Flock to matowa folia o charakterystycznym odczuciu ‘meszku’ przy dotyku, natomiast flex występuje w kolorystyce matowej i błyszczącej, natomiast jest gładki i ‘śliski’. W przypadku niewielkich grafik, takich jak loga czy herby, jest również możliwość zastosowania mieszania technologii nadruków folii i sublimacji. Otrzymana w ten sposób grafika odwzorowuje grafikę zgodną z projektem, ale jest wypukła, wyczuwalna i w przeciwieństwie do sublimacji, umożliwia naniesienie jasnych barw na ciemną tkaninę. Wykorzystanie folii flock lub flex do nadruków to jeden z najbardziej efektywnych sposobów personalizowania odzieży, szczególnie odzieży sportowej. Folie to cienkie, elastyczne i odporne na rozdarcia materiały, które są umieszczane na koszulkach czy innych materiałach pod wpływem wysokiej temperatury. To doskonałe rozwiązanie do wykonania nadruków nazwiska czy numeru na stroju sportowym lub umieszczenia ulubionej sentencji, zwrotu lub jednokolorowej grafiki na koszulce.
Istnieje również możliwość połączenia zastosowania folii z technologią sublimacji. Otrzymane w ten sposób nadruki mają wytrzymałość folii a odwzorowanie szczegółów i barw charakterystyczne dla sublimacji.

 

 

 

Druk cyfrowy - nadruk bezpośredni na tkaninie

Druk cyfrowy to wysoka jakość nadruku, z trafnym odwzorowaniem szczegółów, przy dobrym odwzorowaniu kolorów. Jest również ledwo namacalny i tylko delikatnie zmienia strukturę koszulki. Jest to jednak technologia stosunkowo droga. Drukowane koszulki czy torby są teraz w modzie. Potrafimy wykonać odporne na spieranie, najwyższej jakości wydruki ze zdjęcia czy powierzonego pliku graficznego. Pracujemy na nowoczesnej, wysokowydajnej cyfrowej drukarce, dlatego nasze ekologiczne farby wodne wnikają we włókna tkanin i naduki na koszulkach nie są niemalze niewyczuwalne w dotyku. Druk cyfrowy w największym stopniu odwzorowuje grafikę, przy zachowaniu odpowiednich barw i kształtów.

 

Wydruki wielkoformatowe - druk solwentowy

Druk solwentowy, jest to druk na ploterze atramentowym, w którym typowe tusze na bazie wodnej zastąpiono tuszami solwentowymi (na bazie rozpuszczalników organicznych). Druk solwentowy można stosować na wszystkich podłożach, a w szczególności na nieprzyczepnych dla tuszy wodnych.

Jest to nowoczesna technologia druku wielkoformatowego. Metoda ta pozwala na druk prawie nieograniczonych powierzchni. Zapewnia wieloletnią odporność na czynniki atmosferyczne i promieniowanie UV. Wydruk ten nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia.

Wydruki solwentowe znajdują zastosowanie przy wykonywaniu reklam zewnętrznych, np. tablic, szyldów, billboard'ów, kasetonów świetlnych. Technologia ta pozwala także na druk banerów, transparentów, plakatów, naklejek, tapet, canvas'ów i flag.

Postęp technologiczny i powstawanie coraz doskonalszych materiałów eliminuje ograniczenia wielkiego formatu. Dobrym przykładem jest siatka banerowa MESH, która jest materiałem bardzo lekkim i przewiewnym, przepuszczającym około 50% światła. Jako materiał wyjściowy do takiego druku może być dobrej jakości fotografia lub grafika komputerowa.

Ważne jest to, iż przy zastosowaniu tego rodzaju druku możliwe jest wykonanie pojedynczych prac, a co za tym idzie unika się kosztów związanych z przygotowalnią (świecenie klisz, wykonanie matryc drukarskich). Wydruki solwentowe są więc idealnym rozwiązaniem dla wszystkich akcji promocyjnych i reklamowych oraz imprez wystawowych.

W naszej firmie wykonujemy druk atramentami eko-solwentowymi na różnego typu mediach, max. 1,3m szerokości.

 

 

od 1 do 50 sztuk *

1 kolor

2 kolory

3 kolory

4 kolory

biały materiał

120 zł netto

160 zł netto

200 zł netto

250 zł netto

kolorowy materiał

140 zł netto

190 zł netto

250 zł netto

310 zł netto

od 51 do 100 sztuk

1 kolor

2 kolory

3 kolory

4 kolory

biały materiał

2.6 zł netto

3.0 zł netto

3.6 zł netto

4.3 zł netto

kolorowy materiał

2.7 zł netto

3.3 zł netto

4.0 zł netto

4.7 zł netto

od 101 do 500 sztuk

1 kolor

2 kolory

3 kolory

4 kolory

biały materiał

2.0 zł netto

2.7 zł netto

3.4 zł netto

4.1 zł netto

kolorowy materiał

2.5 zł netto

3.2 zł netto

3.9 zł netto

4.6 zł netto

od 501 do 1000 sztuk

1 kolor

2 kolory

3 kolory

4 kolory

biały materiał

1.9 zł netto

2.5 zł netto

3.1 zł netto

3.7 zł netto

kolorowy materiał

2.4 zł netto

3.1 zł netto

3.8 zł netto

4.5 zł netto

od 1001 do 2500 sztuk

1 kolor

2 kolory

3 kolory

4 kolory

biały materiał

1.8 zł netto

2.3 zł netto

2.8 zł netto

3.3 zł netto

kolorowy materiał

2.2 zł netto

2.8 zł netto

3.4 zł netto

4.0 zł netto

2500 lub więcej

1 kolor

2 kolory

3 kolory

4 kolory

biały materiał

1.7 zł netto

2.2 zł netto

2.7 zł netto

3.2 zł netto

                   kolorowy materiał                    

  2.1 zł netto  

  2.7 zł netto  

   3.3 zł netto  

  3.9 zł netto  

Archwialne oferty

Oferta dla przedszkoli. Ważna od 01.08.2017 do 31.08.2018