Gwarancja najwyższej jakości wykonania medali.

 

Szanowni Państwo znamy się na produkcji medali jak mało kto, nie mamy w swojej ofercie jednego rodzaju medali dlatego możemy Państwu zagwarantować najwyzszą jakość medalu. Jakość medalu zależy od wielu aspektów, ale przede wszystkim od technologii produkcji i rodzaju użytego materiału.

 

Medal odlewany nigdy nie będzie taki dokładny jak medal tłoczony czy bity. jest to kewstia użytych materiałów i technologii produkcji.  Mamy w swoje ofercie jako jedyni medale tłoczone, które gwarantują najwyższą jakość wykonania.

Medal z pleksi nigdy nie będzie tak odporny na zarysowania i zniszczenia jak medal ze szkła, grawerowanie laserowe gwarantuje najwyższej jakość wykonania medali.

Medale drewniane czy z pleksi są idealne do przedszkoli, są poprostu bezpieczne i lekkie, ale nigdy nie będa tak trwałe i wytrzymałe jak medale odlewane czy medale tłoczone.

 

 

Jako lider produkcji medali na polskim rynku zajmujemy się produkcją medali sportowych i medali okolicznościowychmedali dla szkoł, medali biznesowych, czy pinsów oraz przypinek metalowych, monet pamiątkowych, orderów i odznaczeń.  Każdy z tych produktów wymaga urzyćia innej technologii wykonania, ale każdy  charakteryzują się najwyższą jakością w swojej kategorii.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu numer telefonu: (+48) 22 102 1914