Medale produkcja, medale odlewane, medal na zamówienie

4Smart już od kilkunastu lat zajmuje się produkcją i dystrybucją medali odlewanych. Lata doświadczenia pozwoliły nam w pełni dopasować ofertę do potrzeb rynku, dlatego znaleźć w niej można medale sportowe, medale okolicznościowe, medale odlewane. Wykonujemy również inne medale na zamówienie. Dla nas nie ma barier, nie liczą się problemy a jedynie dobrze zrealizowane zamówienie i zadowolony Klient. Szczegółowy asortyment prezentuje nasz sklep internetowy pod adresem https://SklepZPucharami.PL. Nasza doświadczona kadra doradzi Państwu najlepsze rozwiązanie, przeprowadzi bezproblemowo przez cały proces zamówienia i dopasuje ofertę do potrzeb i budżetu. Wkładamy całe serce w dążenie do tego, by każdy Klient mógł poczuć się jak mistrz Polski, świata czy medalista olimpijski.

Medale możemy podzielić według wielu kategorii i rodzajów, np. według ceny są medale tanie i drogie, według wagi, mamy medale ciężkie metalowe i lekkie drewniane medale idealne do przedszkoli.  Jednak podstawowy podział wynika z tego z jakiego tworzywa zostały wykonane i tak są medale z metalu, drewna, pleksi, szkła i innych tworzyw. Medale mogą być okolicznościowe, sportowe, ordery, rodzinne, jubileuszowe.

Możemy wyróżnić trzy podstawowe kryteria podziału medali, według użytego materiału, według sposobu produkcji i według wykończenia. Ze względu na użyty materiał mamy: medale metalowe, medale z pleksi i plastiku, medale drewniane, medale dekturowe i medale szklane. Ze względu na sposób produkcji mamy: medale odlewane, medale tłoczone inaczej bite, medale wycinane. Ze względu na rodzaj wykończenia są medale malowane, medale grawerowane, medale z nadrukiem, medale galwanizowane, medale ażurowe. W związku z powyższym często medale są miksem kilku rozwiazań itak możemy mieć medal z pleksi ażuroway, wycinany z nadrukiem lub medal metalowy tłoczony malowany z grawerem albo medal szklany grawerowany z nadrukiem luxorjet i wypełnieniem farbą. 

 

Jako producent medali nie jesteśmy ograniczeni wyłącznie do tego, co oferują inne sklepy. Oferujemy wyróżnienia na różnego rodzaju zawody sportowe, zarówno te małe, dla najmniejszych jak i wielkie, dla tych wielkich. Zaopatrzymy kompletnie imprezy okolicznościowe, dzięki czemu każdy pracownik otrzyma za swoją ciężką pracę wyjątkowe wyróżnienie. Z wielką dbałością o szczegóły przygotowujemy także medale na zamówienie, pomagamy przy tworzeniu projektu, doradzamy na każdym etapie realizacji zamówienia aby można było ofiarować doskonałe medale na imieniny, urodziny lub w wyjątkowy sposób podziękować przyjaciołom lub rodzinie.

Żaden projekt nie jest dla nas straszny. Oferujemy spersonalizowane medale sportowe i okolicznościowe. Mamy świadomość, że gdy żona chce kupić medal dla męża, to znaczy, że on na to zasłużył i zasłużył na nagrodę najwyższej jakości. Realizujemy zamówienia zgodnie z wytycznymi i projektami Klienta. 4Smart to producent medali, które zawsze są wyjątkowe, a unikalny pomysł jest dla nas motywacją do podnoszenia standardów.

Nasza wieloletnia współpraca z organizacjami pozarządowymi, rządowymi, klubami sportowymi czy placówkami edukacyjnymi pozwala nam dostosować ofertę nie tylko do potrzeb Klienta, ale również do jego możliwości. Oferujemy artykuły na każdą kieszeń, a rabaty i programy lojalnościowe są tylko powodem do dodatkowego uśmiechu Klienta - naszej ulubionej waluty.

W razie pytań prosimy o telefon 669-644-644. Zadzwoń po rabat.
 

Czym się od siebie różnią? Jakie medale są tanie jakie drogie?

Najtańsze są medale stalowe z gotowym wzorem do który można wkleić krążek sublimacyjnych ich zaletą jest niska cena i łatwa i ekspresowa dostępność ich wadą jest ograniczony poziom personalizacji.

Najdroższe są medale tłoczone z nadrukiem ich jedyną wadą jest cena i czas realizacji. Wyprodukowanie medalu tłoczonego to minimum 20 dni. Cena medalu jest zależna od nakładu, wyprodukowanie jednego medalu to koszt około 1000 zł, przy nakładzie powyżej 500 szt. ceny zaczynają się od 8-9 zł w zależności od średnicy.  Wysokie koszty przygotowanie medalu tłoczonego wynikają z bardzo drogiej metalowej matrycy oraz ze stosowanych stopów których używa się przy produkcji medali. Medale bite są ze srebra, mosiądzu.  Medale tłoczone mogą być kolorowane, malowane, mogą być też ażurowe. Medal tłoczony może być jednocześnie ażurowy i malowany.

Wyróżniamy dwie podstawowe techniki malowania medali. Medale malowane mogą być farbą akrylową, jest to tańsza technika i szybsza, lecz jej wadą jest krótka trwałość, lub mogą być malowane emalią, która jest wypalana w piecu, takie medale malowane emalią są bardzo piękne i trwałe.  Medale malowane mogą być wykonane z pleksi, drewna czy odlewu cynku i aluminium.

Medale odlewane z cynku i aluminium są jednym z najbardziej popularnych medali na zamówienie, ze względu na wysoką jakość i atrakcyjną cenę i relatywnie krótki okres produkcji około 5-10 dni, cena jednego medalu zaczyna się od 300 zł, ale już przy zamówieniu 100 szt. możemy uzyskać cenę od 4,5 zł za sztukę. Medale odlewane podobnie jak medale tłoczone mogą być kolorowane, galwanizowane, malowane, ażurowe.  

Wśród medali ażurowych najpopularniejsze są medale z pleksi, które idealnie nadają się na nagrody okolicznościowe w szkołach czy przedszkolach, cechują się one pięknym unikalnym wyglądem, w odróżnieniu od medali szklanych są bezpieczne i lekkie i trwałe. Do tego są bardzo tanie ceny zaczynają się już od 3 zł, za sztukę przy zamówieniu 10 szt. Wadą medali z plexi jest to że łatwo się rysują, nie mniej istnieje wiele różnych rodzajów plastiku, gdy wybierzemy medal barwiony a nie przeźroczysty z wygrawerowaną lub wypalaną dedykacją jego odporność na zarysowanie znacznie wzrasta.

Jeśli już mówimy o medalach wypalanych laserem to musimy wspomnieć o medalach drewnianych, które są odporne na zarysowania czy zniszczenia. Medale drewniane na zamówienie to idealne rozwiązanie dla przedszkoli, szkół, na wyjazdy wakacyjne.  Taki drewniany order może mieć dowolny kształt, może być pomalowany, ażurowy.

Na wyjątkowe okazje i uroczystości idealne nadają się medale szklane, na których można wykonać kolorowy nadruk metodą luxorjet czy laserowo wygrawerować napis, logo.  Medale szklane nie należą do najtańszych, ale ich produkcja zajmuję tylko 2 dni i zamówienia są realizowane od pojedynczych sztuk. Ilość nie wpływa na cenę.

Bardzo popularne są również stalowe medale z nadrukiem metodą luxorjet, ze względu na piękny wygląd, szybki czas realizacji, możliwość indywidualnego spersonalizowania każdego medalu indywidualnie. Do tego medale te są w bardzo atrakcyjnej cenie 6,95 zł za sztukę, już od jednej sztuki.

Nasi klienci często kupują tak zwane medale mix, gdzie jest łączonych kilka technik na raz, np. medal metalowy grawerowany ze szkłem na którym jest umieszczony nadruk. Do każdego rodzaju medalu można kupić różnego rodzaju dodatki etui, wstążki, czy emblematy. W sprzedaży posiadamy blisko tysiąc medali i dodatków do medali. Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń do nas teraz tel. +48 663-644-644.

Ze sportowym pozdrowieniem zespół Pucharowo.PL

Producent medali okolicznościowych, medali odlewanych i medali z pleksi!

 

Poniżej przykładowa wycena medali na zamówienie, medali odlewanych, medali z pleksi i medali grawerowanych, ponadto w zależności od wartości zamówienia udzielane są jeszcze dodatkowe rabaty do 15%, rabaty się sumują w skali roku kalendarzowego, przy przekroczeniu wartości zamówienia 1000 zł – 2% rabatu, przy przekroczeniu 2000 zł – 4% rabatu, przy przekroczeniu wartości 4000 zł – 6% rabatu, przy przekroczeniu progu zamówienia powyżej 8000 zł – 8%, przy zamówieniach powyżej 15 000 zł – 10%, przy zamówieniu medali odlewanych powyżej 30 000 zł - 12%, przy zamówieniu powyżej 50 000 - 15%. Podane ceny medali odlewanych na zamówienie są cenami netto.

 

grubość standardowa 3mm

średnica mm

medal odlewany*

medale stalowe grawerowane laserem

medale z drewna / sklejki

medale przeźroczyste z pleksi

medale kolorowe z pleksi

40

5,90 zł

5,90 zł

4,90 zł

4,90 zł

5,90 zł

50

6,75 zł

7,75 zł

5,25 zł

5,25 zł

6,25 zł

60

7,50 zł

7,50 zł

5,50 zł

5,50 zł

6,50 zł

70

8,25 zł

8,25 zł

6,00 zł

6,00 zł

7,00 zł

80

8,50 zł

8,50 zł

6,50 zł

6,50 zł

7,50 zł

85

9,00 zł

9,0 zł

7,00 zł

7,00 zł

8,50 zł

           

grubość standardowa 4-5mm

średnica mm

medal odlewany*

medale stalowe grawerowane laserem

medale z drewna / sklejki

medale przeźroczyste z pleksi

medale kolorowe z pleksi

40

6,25 zł

6,25 zł

5,30 zł

5,30 zł

6,20 zł

50

7,65 zł

7,65 zł

5,40 zł

5,40 zł

6,30 zł

60

8,80 zł

8,80 zł

5,60 zł

5,60 zł

6,60 zł

70

9,55 zł

9,55 zł

6,10 zł

6,10 zł

6,90 zł

80

10,25 zł

10,50 zł

6,60 zł

6,60 zł

7,60 zł

85

10,95 zł

10,95 zł

7,10 zł

7,10 zł

7,90 zł

 

 

*Jednorazowa opłata z tytułu wykonania matrycy 250 zł oraz projektu 70 zł dotyczy tylko medali odlewanych, przy zamówieniu poniżej/do 300 szt. Przy zamówieniach do/poniżej 1000 zł, doliczana jest dodatkowa opłat w wysokości 70 zł za pakowanie i obsługę zamówienia.

Ceny medali nie zawierają w sobie ceny wstążki. Wstążka bez nadruku 1,0 zł, Wstążka logowana jednostronnie - 1,50 zł., Wstążka logowana dwustronnie 1,60 zł.

Dostawa 18,75 zł. Termin realizacji medali odlewanych 10 dni. Termin realizacji medali grawerowanych laserem i medali z pleksi 5 dni roboczych.

Termin jest liczony od dnia zatwierdzenia projektu i dokonania płatności.  Wykonujemy medale w rozmiarach średnica do 120 mm i grubości do 70 mm – indywidualna wycena.

 

Medale okolicznościowe

4Smart oferuje Państwu medale w wielu oryginalnych i ciekawych wzorach. Medale na zamówienie są również realizowane według indywidualnych projektów.

W naszej ofercie znaleźć można szeroki wybór wzorów i bogaty asortyment.

Nasz sklep z medalami to oferta ponad 100 propozycji o różnych wzorach i designie, nadających się na wszystkie okoliczności. W naszej kolekcji znajdą Państwo medale sportowe dla zwycięzców turniejów piłki nożnej, siatkówki czy koszykówki, ale również dla lekkoatletów czy narciarzy. Dla fanów mniej popularnych sportów przygotowaliśmy wzory neutralne, które nadają się zarówno dla mistrza szachowego jak i genialnego kucharza czy autora wspaniałej pracy plastycznej. Oferujemy:

·         medale okolicznościowe szklane, stalowe i odlewane,

·         medale sportowe z różnymi motywami graficznych reprezentującymi dyscypliny,

·         medale z kolorowymi elementami grafiki,

·         medale klasyczne, okrągłe, a także posiadające oryginalne i nietypowe kształty,

·         klasyczną kolorystykę medali: złoto, srebro i brąz.

Oferowane wzornictwo to nie tylko klasyka, schludność, barwy i kształty do których wszyscy są przyzwyczajeni. Oferujemy również rozwiązania bardziej ozdobne, fantazyjne, o oryginalnych kształtach i brzegach.

 

 

 

 

 

Każdy Klient znajdzie u nas coś dla siebie. Oferujemy zarównie gotowe wzory z kolekcji jak i możliwość wykonania medali na zamówienie według indywidualnego wzoru. 

 

Również duże i skomplikowane zamówienia to dla nas chleb powszedni. Przygotujemy i kompleksowo wyposażymy agencję reklamową. Jeśli Klient organizuje event - pomożemy w sposób wyjątkowy nagrodzić jego uczestników. Jeśli organizujecie Państwo imprezy okolicznościowe, przygotujemy specjalną ofertę na gotowe produkty lub pomożemy zaprojektować wyjątkowe medale okolicznościowe, na specjalne okazje.

 

Nasze realizacje medali okolicznościowych cechuje przede wszystkim niska cena, rzetelne i dokładne wykonanie a także atrakcyjne wzornictwo.

 

W czasie naszej wieloletniej działalności współpracowaliśmy już z wieloma, różnymi podmiotami i firmami. Zapewnimy doskonałe nagrody nie tylko na zawody sportowe w klubie, ale także przygotujemy ciekawą ofertę dla szkoły czy domu złotej jesieni. Zapraszamy do zamawiania odpowiednich zestawów.

4Smart to bogactwo wzorów i różnorodność produktów. Medale złote srebrne brązowe upominkowe, wykonane na indywiudualne zamówienie ze szkła, metalu, grawerowane, odlewane,  szklane medale na zamówienie, stalowe medale z wklejką do koloru do wyboru ponad 200 wzorów.

 

Ponadto, pragniemy zaznaczyć iż funkcjonujemy jako Spółdzielnia Socjalna, a to oznacza, że każdy Klient, który zakupi w naszym sklepie puchary, medale, trofea sportowe czy inne formy nagród, nie tylko otrzymuje dobry produkt w atrakcyjnej cenie ale też wspiera organizację OPP, której zysk w całości przeznaczony jest na pomoc osobom wykluczonym i zagrożonym wykluczeniem społecznym i zawodowym.

Ponadto Kluby Sportowe i Stowarzyszenia robiące zakupy w Sklepie Online Pucharowo.PL mogą liczyć na zwrot części wartości zamówienia w gotówce na działalność statutową - aż do 20%.

4SMART - Sklep z Trofeami Sportowymi - Pucharowo.PL Kontakt: [email protected]  lub tel.: +48 669644644