Medale produkcja, medale odlewane, medal na zamówienie

4Smart już od kilkunastu lat zajmuje się produkcją i dystrybucją medali odlewanych. Lata doświadczenia pozwoliły nam w pełni dopasować ofertę do potrzeb rynku, dlatego znaleźć w niej można medale sportowe, medale okolicznościowe, medale odlewane. Wykonujemy również inne medale na zamówienie. Dla nas nie ma barier, nie liczą się problemy a jedynie dobrze zrealizowane zamówienie i zadowolony Klient. Szczegółowy asortyment prezentuje nasz sklep internetowy pod adresem www.pucharowo.pl.  Nasza doświadczona kadra doradzi Państwu najlepsze rozwiązanie, przeprowadzi bezproblemowo przez cały proces zamówienia i dopasuje ofertę do potrzeb i budżetu. Wkładamy całe serce w dążenie do tego, by każdy Klient mógł poczuć się jak mistrz Polski, świata czy medalista olimpijski.

Medale możemy podzielić według wielu kategorii i rodzajów, np. według ceny są medale tanie i drogie, według wagi, mamy medale ciężkie metalowe i lekkie drewniane medale idealne do przedszkoli.  Jednak podstawowy podział wynika z tego z jakiego tworzywa zostały wykonane i tak są medale z metalu, drewna, pleksi, szkła i innych tworzyw. Medale mogą być okolicznościowe, sportowe, ordery, rodzinne, jubileuszowe.

Możemy wyróżnić trzy podstawowe kryteria podziału medali, według użytego materiału, według sposobu produkcji i według wykończenia. Ze względu na użyty materiał mamy: medale metalowe, medale z pleksi i plastiku, medale drewniane, medale dekturowe i medale szklane. Ze względu na sposób produkcji mamy: medale odlewane, medale tłoczone inaczej bite, medale wycinane. Ze względu na rodzaj wykończenia są medale malowane, medale grawerowane, medale z nadrukiem, medale galwanizowane, medale ażurowe. W związku z powyższym często medale są miksem kilku rozwiazań itak możemy mieć medal z pleksi ażuroway, wycinany z nadrukiem lub medal metalowy tłoczony malowany z grawerem albo medal szklany grawerowany z nadrukiem luxorjet i wypełnieniem farbą. 

 

Jako producent medali nie jesteśmy ograniczeni wyłącznie do tego, co oferują inne sklepy. Oferujemy wyróżnienia na różnego rodzaju zawody sportowe, zarówno te małe, dla najmniejszych jak i wielkie, dla tych wielkich. Zaopatrzymy kompletnie imprezy okolicznościowe, dzięki czemu każdy pracownik otrzyma za swoją ciężką pracę wyjątkowe wyróżnienie. Z wielką dbałością o szczegóły przygotowujemy także medale na zamówienie, pomagamy przy tworzeniu projektu, doradzamy na każdym etapie realizacji zamówienia aby można było ofiarować doskonałe medale na imieniny, urodziny lub w wyjątkowy sposób podziękować przyjaciołom lub rodzinie.

Żaden projekt nie jest dla nas straszny. Oferujemy spersonalizowane medale sportowe i okolicznościowe. Mamy świadomość, że gdy żona chce kupić medal dla męża, to znaczy, że on na to zasłużył i zasłużył na nagrodę najwyższej jakości. Realizujemy zamówienia zgodnie z wytycznymi i projektami Klienta. 4Smart to producent medali, które zawsze są wyjątkowe, a unikalny pomysł jest dla nas motywacją do podnoszenia standardów.

Nasza wieloletnia współpraca z organizacjami pozarządowymi, rządowymi, klubami sportowymi czy placówkami edukacyjnymi pozwala nam dostosować ofertę nie tylko do potrzeb Klienta, ale również do jego możliwości. Oferujemy artykuły na każdą kieszeń, a rabaty i programy lojalnościowe są tylko powodem do dodatkowego uśmiechu Klienta - naszej ulubionej waluty.

W razie pytań prosimy o telefon (+48) 661 644 644, (+48) 663 644 644, (+48) 669 644 644 Zadzwoń po rabat.

 

 

Czym się od siebie różnią? Jakie medale są tanie jakie drogie?

 

Zdecydowanie najtańsze są medale stalowe, ponieważ w tym wariancie Klient dostaje produkt z gotowym wzorem, do którego można dopasować krążek sublimacyjny. Do zalet produktów należy niska cena oraz ich duża dostępność, jednak co za tym idzie Klient nie ma możliwości spersonalizowania zamówienia, jak w przypadku innych nagród.

Najdroższe w naszym asortymencie są medale tłoczone opatrzone nadrukiem. Przy tej technice za wysoką jakością wykonania idzie wyższa cena i wydłużający się nawet do 20 dni czas realizacji projektu. O rosnących kosztach realizacji w tym przypadku zadecydował nakład pracy, cena jednego egzemplarza to ok. 1000 zł. Dopiero przy zamówieniu powyżej 500 sztuk cena detaliczna produktu uzależniona jest od średnicy i osiąga ok. 8, 9 zł.

Użycie profesjonalnej metalowej matrycy rzutuje na ceny medali tłoczonych, na koszty przekładają się również używane stopy surowców. Modele tłoczone sprzedajemy w wersjach kolorowych, malowanych i ażurowych, przy czym cechy się wzajemnie nie wykluczają. Dostępne w ofercie ordery bite powstają ze srebra i mosiądzu.

Jeśli wybór padnie na medale malowane będą one wykonane z drewna, pleksi lub odlewu aluminium i cynku. W naszej pracowni stosujemy dwie metody barwienia, tańszą i droższą. Tańsza technika – malowania farbą akrylową jest prosta w wykonaniu, dlatego zamówienie będzie szybko do odbioru, jednak nie jest to trwała metoda. Droższa technika – malowania emalią, jest bardziej czasochłonna, ale efekty są widoczne zdecydowanie dłużej. Produkty pokryte emalią są wypalane w piecu, dzięki czemu zachwycają starannością wykonania.

Analiza zwyczajów zakupowych Klientów pozwala nam wysnuć wniosek, że najchętniej kupowanymi produktami są medale odlewane z cynku i aluminium. Wybierane są ze względu na korzystną cenę, zadowalającą pod kątem czasu produkcji i jakości wykonania produktu. Wszystkie modele tego rodzaju mogą być metalowe i ażurowe, a także mogą zostać poddane procesowi galwanizowania i kolorowania. Czas oczekiwania na odznaczenia odlewane z cyku i aluminium waha się między 5 a 10 dniami. Jeden egzemplarz dostać można już za 300 zł, oczywiście proporcjonalnie do zwiększającej się liczby zamówionych sztuk cena za jeden gadżet zmniejsza się. Kupując w komplecie 100 sztuk zapłacimy za sztukę ok. 4,5 zł.

Medale z pleksi bardzo często występują w ażurowej wersji, jest to tworzywo idealnie nadające się do wycinania, naginania i formowania wzorów, dlatego osiągamy tak zachwycające efekty. Tego typu wyróżnienia wręczane są w placówkach edukacyjnych, ponieważ są odporne na czynniki zewnętrzne, a zarazem lekkie i trudno sobie nimi zrobić krzywdę. Oczywistym atutem jest cena produktu, która już przy zamówieniu niewielkiej liczby (10 sztuk) wynosi jedynie 3 zł. Jeśli zależy nam, aby ochronić produkt z plastiku przed zarysowaniami warto zdecydować się na produkt barwiony i zrezygnować z dodawania elementów przezroczystych.

Zdecydowanie bardziej odporne na zarysowania są wypalane laserem medale drewniane. Sprawdzają się idealnie jako nagrody i wyróżnienia w placówkach przedszkolnych, szkolnych i podczas wyjazdów z młodzieżą. Oferujemy wykonanie artykułów drewnianych w oryginalnych kształtach, kolorach i wzorach.

Medale szklane są bardzo eleganckie i pasują do formalnych okazji i jubileuszy prywatnych. Laserowo naniesione logo czy napis, a także kolorowy nadruk wykonany przy pomocy metody luxorjet pozwalają na całkowitą personalizację zamówienia. Co ważne, w przypadku tego typu medali na cenę nie wpływa liczba zamówionych sztuk i każde indywidualne zamówienie jesteśmy w stanie wykonać w ciągu 2 dni roboczych.

Medale stalowe też mogą zostać ozdobione nadrukiem wykonanym przy pomocy techniki luxorjet. Wyglądają reprezentatywnie, a jednocześnie Klient, który zdecyduje się na taki produkt może liczyć na niską cenę (już od 6,95 za sztukę) oraz wykonanie indywidualnego projektu w krótkim czasie.

Wykonujemy również tzw. mix medale, które powstają przy wykorzystaniu wielu technik, na życzenie Klienta połączymy wygrawerowany metal ze szklanymi elementami.

Na sam koniec zawsze zostaje pytanie: jak zapakować prezent? W naszej ofercie znajdują się również eleganckie akcesoria, które podkreślą prestiż otrzymanego odznaczenia, proponujemy m.in. wstążki, etui i emblematy.

Zachęcamy do kontaktu, w razie pytań prosimy o telefon (+48) 661 644 644, (+48) 663 644 644, (+48) 669 644 644 Zadzwoń po rabat.

Niech sport będzie z Wami!
Z pozdrowieniami
Zespół Pucharowo.PL

 

Producent medali okolicznościowych, medali odlewanych i medali z pleksi!

Poniżej przykładowa wycena medali na zamówienie, medali odlewanych, medali z pleksi i medali grawerowanych, ponadto w zależności od wartości zamówienia udzielane są jeszcze dodatkowe rabaty do 15%, rabaty się sumują w skali roku kalendarzowego, przy przekroczeniu wartości zamówienia 1000 zł – 2% rabatu, przy przekroczeniu 2000 zł – 4% rabatu, przy przekroczeniu wartości 4000 zł – 6% rabatu, przy przekroczeniu progu zamówienia powyżej 8000 zł – 8%, przy zamówieniach powyżej 15 000 zł – 10%, przy zamówieniu medali odlewanych powyżej 30 000 zł - 12%, przy zamówieniu powyżej 50 000 - 15%. Podane ceny medali odlewanych na zamówienie są cenami netto.

 

grubość standardowa 3mm

średnica mm

medal odlewany*

medale stalowe grawerowane laserem

medale z drewna / sklejki

medale przeźroczyste z pleksi

medale kolorowe z pleksi

40

5,90 zł

5,90 zł

4,90 zł

4,90 zł

5,90 zł

50

6,75 zł

7,75 zł

5,25 zł

5,25 zł

6,25 zł

60

7,50 zł

7,50 zł

5,50 zł

5,50 zł

6,50 zł

70

8,25 zł

8,25 zł

6,00 zł

6,00 zł

7,00 zł

80

8,50 zł

8,50 zł

6,50 zł

6,50 zł

7,50 zł

85

9,00 zł

9,0 zł

7,00 zł

7,00 zł

8,50 zł

           

grubość standardowa 4-5mm

średnica mm

medal odlewany*

medale stalowe grawerowane laserem

medale z drewna / sklejki

medale przeźroczyste z pleksi

medale kolorowe z pleksi

40

6,25 zł

6,25 zł

5,30 zł

5,30 zł

6,20 zł

50

7,65 zł

7,65 zł

5,40 zł

5,40 zł

6,30 zł

60

8,80 zł

8,80 zł

5,60 zł

5,60 zł

6,60 zł

70

9,55 zł

9,55 zł

6,10 zł

6,10 zł

6,90 zł

80

10,25 zł

10,50 zł

6,60 zł

6,60 zł

7,60 zł

85

10,95 zł

10,95 zł

7,10 zł

7,10 zł

7,90 zł

 

 

*Jednorazowa opłata z tytułu wykonania matrycy 250 zł oraz projektu 70 zł dotyczy tylko medali odlewanych, przy zamówieniu poniżej/do 300 szt. Przy zamówieniach do/poniżej 1000 zł, doliczana jest dodatkowa opłat w wysokości 70 zł za pakowanie i obsługę zamówienia.

Ceny medali nie zawierają w sobie ceny wstążki. Wstążka bez nadruku 1,0 zł, Wstążka logowana jednostronnie - 1,50 zł., Wstążka logowana dwustronnie 1,60 zł.

Dostawa 18,75 zł. Termin realizacji medali odlewanych 10 dni. Termin realizacji medali grawerowanych laserem i medali z pleksi 5 dni roboczych.

Termin jest liczony od dnia zatwierdzenia projektu i dokonania płatności.  Wykonujemy medale w rozmiarach średnica do 120 mm i grubości do 70 mm – indywidualna wycena.

 

Medale okolicznościowe

4Smart oferuje Państwu medale w wielu oryginalnych i ciekawych wzorach. Medale na zamówienie są również realizowane według indywidualnych projektów.

W naszej ofercie znaleźć można szeroki wybór wzorów i bogaty asortyment.

Nasz sklep z medalami to oferta ponad 100 propozycji o różnych wzorach i designie, nadających się na wszystkie okoliczności. W naszej kolekcji znajdą Państwo medale sportowe dla zwycięzców turniejów piłki nożnej, siatkówki czy koszykówki, ale również dla lekkoatletów czy narciarzy. Dla fanów mniej popularnych sportów przygotowaliśmy wzory neutralne, które nadają się zarówno dla mistrza szachowego jak i genialnego kucharza czy autora wspaniałej pracy plastycznej. Oferujemy:

·         medale okolicznościowe szklane, stalowe i odlewane,

·         medale sportowe z różnymi motywami graficznych reprezentującymi dyscypliny,

·         medale z kolorowymi elementami grafiki,

·         medale klasyczne, okrągłe, a także posiadające oryginalne i nietypowe kształty,

·         klasyczną kolorystykę medali: złoto, srebro i brąz.

Oferowane wzornictwo to nie tylko klasyka, schludność, barwy i kształty do których wszyscy są przyzwyczajeni. Oferujemy również rozwiązania bardziej ozdobne, fantazyjne, o oryginalnych kształtach i brzegach.

 

 

            

 

 

                  

 

Każdy Klient znajdzie u nas coś dla siebie. Oferujemy zarównie gotowe wzory z kolekcji jak i możliwość wykonania medali na zamówienie według indywidualnego wzoru. 

 

Również duże i skomplikowane zamówienia to dla nas chleb powszedni. Przygotujemy i kompleksowo wyposażymy agencję reklamową. Jeśli Klient organizuje event - pomożemy w sposób wyjątkowy nagrodzić jego uczestników. Jeśli organizujecie Państwo imprezy okolicznościowe, przygotujemy specjalną ofertę na gotowe produkty lub pomożemy zaprojektować wyjątkowe medale okolicznościowe, na specjalne okazje.

 

Nasze realizacje medali okolicznościowych cechuje przede wszystkim niska cena, rzetelne i dokładne wykonanie a także atrakcyjne wzornictwo.

 

W czasie naszej wieloletniej działalności współpracowaliśmy już z wieloma, różnymi podmiotami i firmami. Zapewnimy doskonałe nagrody nie tylko na zawody sportowe w klubie, ale także przygotujemy ciekawą ofertę dla szkoły czy domu złotej jesieni. Zapraszamy do zamawiania odpowiednich zestawów.

4Smart to bogactwo wzorów i różnorodność produktów. Medale złote srebrne brązowe upominkowe, wykonane na indywiudualne zamówienie ze szkła, metalu, grawerowane, odlewane,  szklane medale na zamówienie, stalowe medale z wklejką do koloru do wyboru ponad 200 wzorów.

 

Ponadto, pragniemy zaznaczyć iż funkcjonujemy jako Spółdzielnia Socjalna, a to oznacza, że każdy Klient, który zakupi w naszym sklepie puchary, medale, trofea sportowe czy inne formy nagród, nie tylko otrzymuje dobry produkt w atrakcyjnej cenie ale też wspiera organizację OPP, której zysk w całości przeznaczony jest na pomoc osobom wykluczonym i zagrożonym wykluczeniem społecznym i zawodowym.

Ponadto Kluby Sportowe i Stowarzyszenia robiące zakupy w Sklepie Online Pucharowo.PL mogą liczyć na zwrot części wartości zamówienia w gotówce na działalność statutową - aż do 20%.

W razie pytań prosimy o telefon (+48) 661 644 644, (+48) 663 644 644, (+48) 669 644 644 Zadzwoń po rabat.