Grawerowianie | grawerownie laserem

 

Agencja 4SMART oferuje Klientom grawerowanie, w tym grawerowanie laserem na najwyższym poziomie. Dzięki bogatemu doświadczeniu wiemy jak realizować koncepcje Klientów, służymy również radą. Dzięki nowoczesnej bazie technologicznej, którą dysponujemy, jesteśmy w stanie zaproponować  szeroką ofertę np. grawerowanie w 2D i 3D, grawerowanie laserem (w tym grawerowanie na powierzchni szkła).

Proponujemy nie tylko grawerowanie przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii ale również tradycyjnych metod grawerskich. Wykonujemy grawerowanie na produktach, jak i wewnątrz produktów. Spółdzielnia Socjalna 4SMART oferuje grawerowanie w szkle a także na materiałach takich jak:  szkło, kryształ, stal, metale szlachetne, metale kolorowe, tworzywa sztuczne.

 

Przedstawiamy Państwu propozycje jakie możemy wykonać z różnych rodzajów materiałów z wygrawerowanym dowolnym wzorem w 2D i 3D. Są to propozycje standardowych realizacji. Na życzenie podejmujemy się wykonania bardzo nietypowych statuetek, nagród. Zgodnie z naszą dewizą „ogranicza nas tylko nasza własna wyobraźnia”. Wychodzimy naprzeciw naszym Klientom proponując piękne, niestandardowe statuetki szklane oraz nagrody szklane.

Realizujemy grawerowanie standardowych produktów, jak i wszelkich oryginalnych form projektów, wymyślonych przez Klienta. Przyświeca nam motto – „ogranicza nas tylko wyobraźnia”. Nasze usługi skierowane są zarówno do Klienta indywidualnego, instytucjonalnego, jak i biznesowego. Proponujemy piękne, niestandardowe statuetki szklane oraz nagrody szklane.

W ofercie grawerowanie na każdą kieszeń. W razie pytań prosimy o telefon 663-644-644. Zadzwoń po rabat.