Grawerowianie, grawerowanie laserem

 

Agencja 4SMART oferuje Klientom grawerowanie, w tym grawerowanie laserem na najwyższym poziomie. Dzięki bogatemu doświadczeniu wiemy jak realizować koncepcje Klientów, służymy również radą. Dzięki nowoczesnej bazie technologicznej, którą dysponujemy, jesteśmy w stanie zaproponować  szeroką ofertę np. grawerowanie w 2D i 3D, grawerowanie laserem (w tym grawerowanie na powierzchni szkła).

Proponujemy nie tylko grawerowanie przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii ale również tradycyjnych metod grawerskich. Wykonujemy grawerowanie na produktach, jak i wewnątrz produktów. Spółdzielnia Socjalna 4SMART oferuje grawerowanie w szkle a także na materiałach takich jak:  szkło, kryształ, stal, metale szlachetne, metale kolorowe, tworzywa sztuczne.

 

Przedstawiamy Państwu propozycje jakie możemy wykonać z różnych rodzajów materiałów z wygrawerowanym dowolnym wzorem w 2D i 3D. Są to propozycje standardowych realizacji. Na życzenie podejmujemy się wykonania bardzo nietypowych statuetek, nagród. Zgodnie z naszą dewizą „ogranicza nas tylko nasza własna wyobraźnia”. Wychodzimy naprzeciw naszym Klientom proponując piękne, niestandardowe statuetki szklane oraz nagrody szklane.

Realizujemy grawerowanie standardowych produktów, jak i wszelkich oryginalnych form projektów, wymyślonych przez Klienta. Przyświeca nam motto – „ogranicza nas tylko wyobraźnia”. Nasze usługi skierowane są zarówno do Klienta indywidualnego, instytucjonalnego, jak i biznesowego. Proponujemy piękne, niestandardowe statuetki szklane oraz nagrody szklane.

Grawerowanie - Subligraw

 

Personalizacja nadaje przedmiotom osobistego charakteru. Właśnie dlatego odgrywa ważną rolę w przypadku trofeów, medali, pucharów oraz innego rodzaju wyróżnień, uzyskanych w zawodach, konkursach. Pozwala na wprowadzenie napisu, który będzie informował o tym, czy np. puchar został przyznany za wyniki sportowe, czy też za osiągnięcia naukowe. Idealnie do tego celu nadaje się grawerowanie, za pomocą którego można nanieść imię i nazwisko laureata, informację za co została przyznana i wiele innych elementów.

Jak wykonuje się grawer?

Wykonujemy go dwoma technikami z wykorzystaniem najnowocześniejszego mobilnego urządzenia laserowego. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom, które zostały zastosowane w tym sprzęcie, możemy dobrać parametry tak, aby napis był czytelny, niezależnie od stopu metalu czy rodzaju szkła, z którego wykonany jest sam medal oraz samego koloru medalu. Istniej możliwość wykonania grawera 3D w szkle lub metalu.

Ponadto możemy wykonać tabliczki metalowe do wklejenia w odpowiednie pole, np. na postumencie pucharu czy statuetki. Takie tabliczki można samodzielnie przykleić. Nie ma wówczas konieczności przesyłania czy przywożenia do nas medalu. Możemy również wykonać grawer bezpośrednio na medalu lub innej formie wyróżnienia – prosimy wówczas o przesłanie nam produktów. Jeżeli jeszcze nie dokonaliście zakupu, możecie wybrać model z naszej oferty i zlecić od razu personalizację. Istnieje możliwość subligrawu na tabliczkach metalowych sublimacyjnych, ta technika pozwala uzyskać kolory HD.

W ofercie grawerowanie na każdą kieszeń. W razie pytań prosimy o telefon 663-644-644. Zadzwoń po rabat.