Dla każdego piłkarza piłkarski mecz powinien być świętem, czymś na co czeka się cały czas od poprzedniego meczu. Dlatego w trosce o to by piłkarze odczuwali atmosferę święta piłkarskiego i świetnie prezentowali się na boisku, oferujemy najlepszą jakość oraz dowolność wyglądu strojów dla juniorów jak i tych przeznaczonych dla seniorów. Technologia kompletów piłkarskich Freestyle oraz Full Freestyle są w stanie zadowolić najbardziej wymagających klientów, oferujemy możliwość zrobienia indywidualnych projektów strojów piłkarskich, dzięki czemu mogą Państwo posiąść swój wymarzony komplet piłkarski. Gdy prowadzisz akademię, klub piłkarski czy szkołę, a w niej lekcję wychowania fizycznego, z pewnością masz świadomość jak wielkie jest zapotrzebowanie na dobry jakościowo sprzęt. Sprzęt, który przetrwa więcej niż jeden sezon, sprzęt w którym dzieci swobodnie mogą trenować oraz sprzęt który tworzony jest z najwyższej jakości materiału. Z pewnością też osoby tworzące kluby i zrzeszające inne osoby do aktywności fizycznej spotykają się z problemem wybrakowania sprzętu, zepsuciem. Komplety piłkarskie Freestyle oraz Full Freestyle dają gwarancję iż ten problem znika z listy problemów, to wygodne rozwiązanie dla wszystkich uczestników aktywnie uprawiających sport.  

 

Freestyle, to oferta skierowana dla osób z własnym pomysłem na to jak ma wyglądać ich strój piłkarski. Oferujemy możliwość stworzenia niepowtarzalnego kompletu strojów, dzięki możliwości doboru kolorów z całej palety barw oraz braku ograniczeń w tworzeniu ilustracji, kształtów, wzorów. Ilość nadruków nie gra roli, można nakładać dowolnie dużo nadruków, cena pozostaje zawsze ta sama. W każdej chwili możesz domówić u nas zamawianie wcześniej komplety, otrzymując dokładnie ten sam wzór, dzięki temu, że Twój projekt jest u nas archiwizowany.

 

Zamów komplet dla swojej drużyny i ciesz się radością z uprawiania sportu!

 

Komplet Freestyle - 99zł (koszulka +spodenki)

 

W technologii Freestyle istnieje możliwość kompletnie dowolnego zaprojektowania wyglądu koszulki, do kompletu dołączane są spodenki w jednolitym kolorze, na których istnieje możliwość naniesienia nadruku numeru oraz herbu klubu.

 

Komplet Full Freestyle – 119 zł (koszulka + spodenki)

 

 

Stroje Full Freestyle to najwyższa jakość oraz możliwość zaprojektowania całego stroju, gdyż w tej technologii dowolność nadruków dotyczy także spodenek, nie ma jakichkolwiek dodatkowych opłat związanych z kolorem czy rodzajem nadruków, cena jest zawsze taka sama niezależnie od projektu!

Czas realizacji zamówienia od momentu przesłania wizualizacji:

 

5-10 dni roboczych

 

Projekty, załączniki oraz wytyczne do wykonania projektu proszę wysyłać na adres:

bartosz.bundyra@4smart.pl

mateusz.ciezar@4smart.pl

 

Zachęcamy do kontaktu, w razie pytań prosimy o telefon :

(+48) 22 102 1955

(+48) 724 720 720

(+48) 725 720 720