Firma 4SMART to producent medali, gadżetów reklamowych oraz strojów sportowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz szerokiej gamie usług jesteśmy w stanie profesjonalnie doradzić i dostosować nasze produkty do Państwa potrzeb i budżetu.

 

Jako doświadczony producent jesteśmy w stanie zapewnić o najwyższej trwałości naszych wyrobów. Kompletując ofertę zwracamy szczególną uwagę na jakość materiałów, z jakich wykonujemy nasze odlewane statuetki i medale na zamówienie. Nadruki na koszulkach i strojach sportowych są na tyle trwałe, że można je bez problemu, wielokrotnie prać, a mimo to grafika nie zetrze się z odzieży.

 

Udostępniamy odzież sportową wykorzystywaną przez mniejsze i większe firmy sportowe. Produkujemy nadruki zarówno dla amatorskich klubów, jak i dla zawodowców. Na specjalne zamówienie z przyjemnością spersonalizujemy każdy wybrany produkt.

 

Statuetki i medale odlewane, stroje z wyjątkową grafiką lub hasłem i inne gadżety to pomysły idealnie sprawdzające się jako identyfikacja firmy na różnego rodzaju eventach, imprezach okolicznościowych i zawodach sportowych. To również doskonała propozycja na prezent dla bliskiej osoby.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z całą naszą ofertą. Zachęcamy serdecznie do kontaktu telefonicznego: 663-644-644. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania i rozwiejemy wątpliwości.

 


Produkcja medali oklicznościowych i gadżetów reklamowych

Spółdzielnia Socjalna 4SMART może wykonać dla Państwa dowolnej wielkości, wzoru medal okolicznościowy na każdą okazję o dowolnym kształcie. 

Medale odlewane, sportowe czy okolicznościowe są doskonałą nagrodą upamiętniającym ważny event, wydarzenie oraz bardzo dobrym sposobem nagrodzenia za wybitne osiągnięcia pracowników, sportowców, przjaciówł. Można je wręczać  również jako podziękowania dla osób za wybitne osiągnięca, zasłużonych dla firmy, kraju.  Wszystkie medale wykonujmy na indywidualne zamówienie, zgodnie z projektem jaki życzy sobie klient. Zależy nam aby każdy wykonany przez nas projekt był niepowtarzalny i wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju.

 

Oferowana przez spółdzielnie jakość i estetyka wykonania pozwoli Państwu w sposób wyjątkowy i godny miejsca i okoliczności, podkreślić wagę, rangę chwili i wydarzenia, taki medal pozostanie pamiątką na całe życie, budzącą wspomnienia.

Nasza spółdzielnia wykorzystuje modelowanie komputerowe 3D, projekt jest wykonywany w dwóch etapach, wstępna wizulizacja w corelu, następnie wykonujemy projekt odlewu w medalu w autocad. Dlatego przed wykonaniem projektu opracowujemy wektorowy projekt medalu odlewanego zgodny z wymaganiami technicznymi wynikającymi z techniki odlewu.

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu jesteśmy w stanie oszacować koszty produkcji medali w oparciu o przesłane materiały.


Wycena produkcji medali

Jeśli interesuje Państwa szczegółowa wycena prosimy o kontakt mailowy na adres p[email protected], lub telefon pod nummer 663-644-644

Informacje niezbędne do wyceny produkcji medalu lub statuetki:

  • planowany terminie realizacji (standardowy czas realizacji to 14-21 dni roboczych)/ termin do ustalenia
  • w przypadku medali/monet planowana wielkość (grubość i średnica)
  • planowany nakład

Możecie Państwo poinformować nas również jaką kwotę chcielibyście przeznaczyć na daną realizację i jaka ilość elementów jest potrzebna a my postaramy się optymalnie dostosować technologię i wielkość.

Podczas składania zapytania prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego lub przesłanie sms-em adresu email.