Zapraszamy na zakupy do sklepu z pucharami, Warszawa – Ursynów. W ofercie sklepu dostępne są następujące towary i usługi w wybranych lokalizacjach:, dyplomy grawerowane, produkcja medali, odlewanie medali, puchary piłkarskie, medale sportowe,  puchary plastikowe. Sklep z pucharami i trofeami sportowymi,  drewnianymi szklanymi otwarty jest od poniedziałku do piątku. Cena  za szklane medale zawiera nadruk i grawerowanieMedale szklane dostępne są w sklepie w Warszawie lub na witrynie internetowej z medalami i pucharami metalowymi i plastikowymi. Czas realizacji zlecenia na wykonanie medalu szklanego wynosi 2 dni robocze, medale sportowe dla dzieci, medale stalowe dostępne są od ręki. Producentem medali, pucharów i statuetek jest firma Tryumf.
Idealnym prezentem biznesowym są szklane trofea z grawerem, projektowane na indywidualne zamówienia. Firmy najczęściej kupują dyplomy szklane grawerowane lub medale szklane na zamówienie. Natomiast wśród klubów sportowych największa popularnością cieszą się tanie puchary plastikowe z tabliczką grawerowaną lub sublimacyjną. Organizatorzy imprez masowych najczęściej zamawiają medale odlewane na zamówienie wg. indywidualne projektu.
Puchary Sportowe są dostępne w kolorach złotych, srebrnych, brązowym na zamówienie klienta wykonujemy grawer lub nadruk sublimacyjny. Natomiast szklany puchar jest dostępny w kolorze zielonym. Polecamy też tanie medale stalowe z grawerem, dyplomy drewniane, medale dla dzieci wykonane z pleksi. Wraz z medalami dostępne są wstążki lub etui na medale.