Gadżety reklamowe | kubki z nadrukami | bryloki i bryloczki | zawieszki i ramki | zegary i pinsy 

JESTEŚMY producentem i dystrybutorem różnego rodzaju gadżetów reklamowych. Oferujemy naszym Klientom bardzo szeroki asortyment wysokiej jakości w tym: gadżety reklamowe takie jak: kubki z nadrukami, długopisy, pinsy, znaczniki, zawieszki, puzzle, zegary, ramki itd.. Świadczymy usługi związane z wyrobem gadżetów, w tym gadżetów reklamowych z różnego rodzaju tworzyw. Nasza oferta dostosowana jest zarówno do potrzeb dużych firm, jak i Klientów indywidualnych. Pełen asortyment dostępnych gadżetów reklamowych znajdą Państwo w naszym sklepie Pucharowo.PL

 

Pracujemy w technice odlewania odśrodkowego, galwanizacji, basemetalu, czy emaliowania, wykonujemy też nadruki na szkle, porcelanie w materiale. Posiadamy własne zaplecze maszynowe, dzięki czemu gadżety reklamowe, gadżety i prezenty wykonywane są szybko i profesjonalnie. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo m.in.: pinsy, kubki porcelanowe, kubki i filiżanki reklamowe, nadruki na gadżetach, breloki, smycze oraz inne popularne drobiazgi.

Nasze gadżety i prezenty oraz gadżety reklamowe mogą pomóc firmom w kreowaniu pozytywnego wizerunku lub być niezapomnianym prezentem dla bliskiej osoby. Mamy ofertę na każdą kieszeń. W razie pytań prosimy o telefon 663-644-644. Zadzwoń po rabat. 

Agencja Reklamowa 4SMART od klikunastu lat zajmujemy się profesjonalną produkcją gadżetów reklamowych wyrobów z różnegor rodzaju tworzyw: metali, porcelany, a w szczególności gadżetów reklamowych i okolicznościowych odlewanych. Pracujemy w technologii odlewania odśrodkowego i posiadamy własne zaplecze maszynowe. Obsługujemy zarówno duże firmy jak i klientów indywidualnych.

Serdecznie zapraszamy składać zamówienia!

 

              

 

Wycena gadżetów reklamowych

W przypadku zainteresowania ofertą 4Smart, serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem poczta@4smart.org.pl

Aby ułatwić i jednocześnie przyspieszyć odpowiedź na Państwa zapytanie, prosimy o uwzględnienie w zapytaniu poniższych informacji:

Dodatkowo, informacja o przeznaczonych środkach na realizację danego zamówienia umożliwi nam dopasowanie metod oraz technik znakowania a także dobór odpowiedniego cenowo artykułu podstawowego.

W czasie zapytań ofertowych prosimy o pozostawienie numeru kontaktowego w celu łatwiejszego i szybszego kontaktu.

 

Porcelana 

Spółdzielnia Socjalna 4SMART to nie tylko producent strojów sportowych i producent gadżetów. Wśród naszych propozycji ważną pozycję znajduje również porcelana oraz sztuczna porcelana - fajans. Oferujemy Klientom produkty z porcelany, w tym kubki z porcelany oraz filiżanki z porcelany. W naszej ofercie są nie tylko produkty z porcelany, ale również wykonane z wysokiej jakości sztucznej porcelany, określanej jako fajans.

 

Kubki z porcelany, czy też filiżanki z porcelany mogą być wspaniałym prezentem, a także idealnym uzupełnieniem spożywanej kawy lub herbaty dla każdego z nas. Zależnie od koncepcji Klienta produkty z porcelany mogą mieć tradycyjny lub nowoczesny wygląd. Realizujemy i doradzamy też w sprawie oryginalnych form projektowych.

Odlewnictwo

Odlewnictwo to jedna z najstarszych sztuk rzemieślniczych, nie tylko w Polsce ale i na świecie. Produkcja gadżetów reklamowych i medali tą techniką opiera się na zalaniu wcześniej przygotowanej matrycy ciekłym metalem, a następnie, kontrolując temperaturę, utwardzenie materiału w odpowiedniej formie i kształcie.

W naszej ofercie znajdą Państwo także wykonanie artykułów metodą odśrodkową. Oznacza to wlanie ciekłego metalu do zamkniętej formy, która w czasie ruchu wytwarza siłę odśrodkową, kierującą płynny metal na ściany formy. Taki proces trwa aż do usztywnienia artykułu, który w efekcie końcowym ma pożądany kształt i wygląd.

Odlewnictwo to metoda bardzo skuteczna, szybka i pozwalająca zaoszczędzić sporo środków, przy zamawianiu większych ilości. Nim odlew trafi do Państwa, w naszych warsztatach jest wykańczany poprzez pokrycie specjalną warstwą galwaniczną, umożliwiającą modyfikowanie ostatecznego wyglądu produktu.

Wszelkie formy, wykorzystywane w późniejszych procesach odlewniczych są przygotowane przy konsultacji z Klientem i oparte na wysłanych przez Państwo plikach graficznych. Istnieje również możliwość dostarczenia nam wcześniej zamawianego artykułu metalowego, na podstawie którego możemy odtworzyć formę, by odtworzyć dany produkt.

 

Galwanizacja

Galwanizacja to najprościej mówiąc wykańczanie wizualne odlewów poprzez przykrywanie specjalnymi powłokami. Na przykład przy produkcji medali stosuje się powłoki nadające kolor medalu, jak np. miedź, srebro czy złoto. Oczywiście to tylko przykłady powłok galwanizacyjnych, bo można stosować wiele różnych rodzajów, z których każda nada odlewowi zupełnie inny wygląd.

W zależności od wybranej powłoki galwanizacyjnej, istnieje również możliwość przyciemnienia zagłębień odlewu.


Emaliowanie/ wzornik RAL

 

Wykonanie odlewu nie jest takie proste jakby się mogło wydawać. Ważne jest również wykończenie i dobór jednej z wielu metod wykończenia. Oprócz wyżej wspomnianej galwanizacji, jest również możliwość emaliowania odlewów. Oznacza to pokrycie elementów wklęsłych lub całości odlewu kolorem, dobranym z palety RAL.

 


RAL – system oznaczania barw oparty na porównaniu z wzorcami. W ten sposób oznacza się barwy farb do metalu, lakierów samochodowych w aerozolu, samoprzylepnych folii PVC stosowanych przez plastyków i wiele innych zastosowań, w tym także farb mieszanych komputerowo, niezależnie od ich producentów. Nazwa RAL to skrót zaczerpnięty od nazwy niemieckiej instytucji utworzonej w latach dwudziestych XX wieku: Reichsausschuss für Lieferbedingungen, od roku 1980 nazywanego: Niemieckim Instytutem Jakości i Oznaczeń RAL Deutsches Institut für Gütesicherung und Kennzeichnung e. V. Jednym z zadań tego instytutu jest systematyzacja opisu barw dla zastosowań przemysłowych i handlu.

 


WYCENA

W przypadku zainteresowania ofertą 4Smart, serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem poczta@4smart.org.pl

Aby ułatwić i jednocześnie przyspieszyć odpowiedź na Państwa zapytanie, prosimy o uwzględnienie w zapytaniu poniższych informacji:

Dodatkowo, informacja o przeznaczonych środkach na realizację danego zamówienia umożliwi nam dopasowanie metod oraz technik znakowania a także dobór odpowiedniego cenowo artykułu podstawowego.

W czasie zapytań ofertowych prosimy o pozostawienie numeru kontaktowego w celu łatwiejszego i szybszego kontaktu.